Austria Trend Alpine Resort, Rakousko, Salzbursko, Saalbach - Leogang - Hinterglemm - Fieberbrunn, 14.8.2017, All inclusive
Austria Trend Alpine Resort
Termín:
14.8. – 17.8.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:108077143
9 790 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Austria Trend Alpin Resort Fieberbrunn
Ubytování
dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, fén, župan, telefon, TV, trezor, některé pokoje s balkonem, Junior suite - cca 35 m2.
Poloha
klidná část města, Fieberbrunn - cca 150 km turistických tras, bazén se saunou, minizoo, minigolf, cyklistické trasy různých obtížností, v dosahu golfová hřiště. Nákupní možnosti, bary, restaurace cca 1 km, jezero Lauchsee a venkovní bazén cca 2 km.
Hotel
Hotel Austria Trend Alpine Resort
Doporučení
Moderní a pohodlně zařízený hotel v jedné z nejpopulárnějších částí města, klidné místo přímo u lanovky Doischberg, vhodné pro výlety na kolech, pěší turistiku.
Povinné příplatky
pobytová taxa cca 2,50 EUR/noc/osoba nad 15 let.
Obsazení
XX / Xx
Země
Tyrolsko
Poznámka
v hlavní sezoně (červenec, srpen) - různé organizované aktivity s průvodcem - více informací přímo na místě.
Povinné příplatky
pobytová taxa cca 2,50 EUR/noc/osoba nad 15 let.
Vybavení
recepce, restaurace, bar, terasa s kavárnou, kuřácký salonek, obchod se suvenýry, konferenční místnost, Wifi, výtah, parkoviště, garáž (na vyžádání předem a za poplatek), wellness (bazén, sauna, parní lázeň, fitness místnost).
Stravování
all inclusive light (většina používaných surovin pochází z okolních ekofarem)
Snídaně
bufetové
Obědy
polévky, saláty, snack
Večere
bufetové, salátový bar
All Inclusive
snídaně: bufetové, obědy: polévky, saláty, snack, 15.00 - 17.00 hod. podávání kávy, čaje, zmrzliny, dezertů, večeře: bufetové + salátový bufet. Nápoje: 12.00 - 24.00 hod. v ceně zahrnuto pivo, víno, čaj, káva, voda, džusy, 21.00 - 24.00 hod. zahrnuty i alkoholické nápoje (vybrané - rum, vodka, gin, brandy, whisky). Většina používáných surovin pochází z okolních ekofarem.
Služby za poplatek
garáž cca 7 EUR/den (nutné vyžádat předem), domácí mazlíčci 15 EUR/den.
Internet
WiFi zdarma.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je FIRO-tour a.s. .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK