Badhotel Kirchler, Rakousko, Tyrolsko, 20.6.2017, Polopenze
Badhotel Kirchler
Termín:
20.6. – 23.6.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:117731410
6 450 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
základním typem jsou 2lůžkové pokoje v hlavní a přilehlé budově
Typ A ( 21,5 m2 ): v přilehlé budově – vana nebo sprcha, WC, SAT - TV, rádio, telefon, trezor, koupací plášť, fén většinou balkon
Typ B ( 31 m2 ): v hlavní budově – vana nebo sprcha a WC, SAT - TV, rádio, telefon, trezor, koupací plášť, většinou balkon
Typ C ( 42 m2 ): v hlavní budově – vana nebo sprcha a WC, SAT - TV, rádio, telefon, trezor, koupací plášť, balkon
- hotelové apartmá na vyžádání
Poloha
hotel leží v centru Hinteruxu, zastávka skibusu je nedaleko od hotelu, dolní stanice ledovcového areálu Zillertaler Gletscherbahnen cca 800m.
Stravování
snídaně bufet, večeře menu o 4 chodech s volbou ze 3 menu, salátový a moučníkový bufet, (regionální i mezinárodní kuchyně, kvalitní vína, produkty z vlastního hospodářství)
Vybavení
prostorná hala se sezením a s recepcí, stylová restaurace, jídelna s krbem, terasa, internetový koutek, další restaurační a kavárenské prostory, bar, sklepní diskotéka, výtah, lyžárna, sušárna, parkoviště.Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu a stojí EUR 4,00 za hodinu.
Aktivity
termální krytý bazén, finská sauna, parní lázeň, bylinková sauna, za poplatek masáže, solárium….
Minimální počet nocí
3
Cena zahrnuje
za os. na noc s polopenzí, Ceny za osobu
Cena nezahrnuje
jednolůžkový pokoj ( na vyžádání ), pobytová taxa - 1,50 EUR/os./den ( od 15 let ), domácí zvířata
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je TEMPO TOURS Praha s.r.o. .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK