Boboty, Slovensko, Malá Fatra, 13.3.2018, Snídaně
Boboty
Termín:
13.3. – 20.3.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:138446252
7 280 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel BOBOTY
Ubytování
Všechny pokoje jsou moderně zařízené, mají koupelnu, WC, TV/SAT. Hotel nabízí pokoje dvoulůžkové, které jsou situované na jih/sever a jsou cenově rozlišeny. Dále pak pokoje rodinné a apartmány. Některé pokoje mají internetové
připojení a chladničku. Jižní pokoje mají balkón s výhledem na Malou Fatru a Paseky. Pokoje situované na sever mají výhled na masiv Boboty.
Poloha
Krásné prostředí Vrátné doliny je vhodné pro zimní turistiku i lyžování. Skvělé jsou sjezdové i slalomové svahy na Grúni a Príslopu, které jsou sjízdné i při nedostatku sněhu. Sedačková lanovka na svazích Chlebu přibližuje výborné sjezdovky z výšky 1500 metrů o délce přes 3 km. Nedaleko hotelu lyžařské terény pro běžkaře, v okolí cca 10 lyžařských vleků, škola lyžování, půjčovna sportovních potřeb, ­sedačková lanovka Grúň-Paseky asi 3 km, možnost dopravy hotelovým ­minibusem.
Cena nezahrnuje
• místní poplatek (cca 0,80-2,0 EUR/os./den)
Cena zahrnuje
• nocleh na 1 noc
• stravování dle příslušných hotelů
• pojištění dle zák.č. 159/99 Sb.
Další informace pro ceník
Informace:
• daň z ubytování obci: 0,60 € osoba/noc, platba v hotelu
• další typy pokojů na vyžádání u prodejce
• pobyt se zvířetem možný za poplatek 10€/den
• při pobytu od 2 nocí SKIPAS pro ubytované hosty ve středisku Vrátna Free Time Zone již za 1 €/ den ( max. 6 dní se 6 denním skipasem)
Ceny jsou platné ke dni vydání katalogu a mohou být hotelem upraveny. Informace u prodejce.
Středisko
Terchová - Vrátná dolina
Vybavení
Po rekonstrukci velmi pěkně řešený interiér společenských místností i pokojů i hotelových buněk. V hotelu je restaurace, kavárna, fitness,masáže, kulečník, bazén, úschovna lyží.
Stravování
Snídaně jsou podávány bu­fetovým způsobem, večeře výběrem z menu.
Tipy pro správnou volbu
- krásné prostředí pro zimní rekreaci
- 10-20% sleva na skipass Chleb
Informace
PARKOVÁNÍ u hotelu zdarma
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s. .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK