Bonaca, Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Klek, 19.5.2018, Bez stravy
Bonaca
FM
Termín:
19.5. – 26.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:125141345
989 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bonaca apartmány
Popis

Apartmány Bonaca se nacházejí v centru malého přímořského městečka Klek, které leží v nádherné zátoce pod Jadranskou magistrálou mezi Splitem a Dubrovnikem. Osada kdysi byla součástí slavné Dubrovnické republiky, ale nyní zde žije jen asi 200 obyvatel, kteří pěstují ovoce a zeleninu, zabývají se rybolovem a turistikou. Klek obklopují stoleté olivovníky, oleandry a jiná středomořská flóra. Je místem pro příjemnou dovolenou.Ubytování je možné v apartmánech typu 2+2 s možností přistýlky pro 1 osobu, apartmány mají jednu samostatnou ložnici (2 samostatná lůžka, možnost spojení v manželské lůžko) a rozkládací gauč v denní místnosti. Další možností jsou dvouložnicové apartmány (bez možnosti přistýlky). Všechny apartmány jsou vybaveny: SAT-TV, klimatizací, velikou ledničkou, kompletně vybavenou mini kuchyní, jídelnou, koupelnou, terasou.V letovisku je hostům k dispozici: ambulance, pošta, směnárna, novinový stánek, prodejna suvenýrů, kostel, restaurace (a`la carte), aperitiv bary, mini markety, pizzerie, cukrárna. Je zde možnost pronájmu: skůtry, vodní šlapadla, slunečníky, lehátka, motocykly a kola. Ke sportovnímu slouží tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, hrište pro hru «boccia», dětské hřiště, v blízkosti nové fotbalové hřiště. Hosté zde mají zdarma k dispozici tzv. letní kuchyň – velký gril se zastřešeným venkovním sezením pro společenské akce.Velkou výhodou tohoto místa je široká možnost jednodenních výletů, jako jsou vodopády Kravica, návštěva Dubrovníku, Korčuly, Stonu, Mostaru. Velmi lákavá nabídka je pořádání fisch-pikniku přímo majiteli střediska se zážitky z rybolovu.Dalším lákadlem pro klienti může být i nabídka domácích produktů rovněž od majitele střediska. Přímo na recepci je nový "WINE SHOP", KDE možné zakoupit kvalitní vína jako „Rose“, Plavac mali – Čača moj“ a „Pošip“, dále Rakiji, olivový olej nebo domácí marmelády.Pouze na vlastní dopravu.

Poloha
do 400 m od moře
Vybavení
prodejna se suvenýry, směnárna, trezor na recepci , cukrárna, restaurace a lá carte, dětské hřiště, pošta, ambulance, internetový kout, supermarket, tržnice, parkování, recepce centrální
Pokoje
APT 1/4 (1/2+2) - terasa - vybavení: klimatizace, SAT/TV, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, ložnice, APT 1/4 (2/2) - terasa - vybavení: klimatizace, SAT/TV, sociální zařízení, kuchyňské vybavení, dvě ložnice
Sport
tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, půjčovna lodiček, petanque, půjčovna šlapadel, hřiště fotbalové
Cena zahrnuje
7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
klimatizace
lůžkoviny
2-3x týdně výměna ručníků
závěrečný úklid
Cena nezahrnuje
doprava
cestovní pojištění
stravování
pobytova taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce
parkovné - 3 EUR/den - platí se na místě v recepci
domácí zvíře (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci.
Poznámka
Stravu je nutno objednat předem v CK/u prodejce. Podává se v restauraci vzdálené cca 70-80 m od APT formou: snídaně švédský stůl, večeře a obědy servírované, u večeří výběr ze 2-3 jídel.

Wi-Fi připojení k internetu v blízkosti apartmánu ZDARMA !


AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech od 21.4.-16.6. a 1.9.-6.10. ! Slevy se nečítají.

!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 21.3. DO 1.5.2018 SLEVA 10% Z UBYTOVÁNÍ PRO TERMÍNY 16.6. -30.6.2018 !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 1.5.2018 SLEVA 5% Z UBYTOVÁNÍ V TERMÍNECH OD 30.6.2018 !!!

SLEVY SE NESČÍTAJÍ.

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o. .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK