Červenohorské sedlo - Apartmány, Česká republika, Jeseníky, Červenohorské Sedlo, 19.6.2017, Bez stravy
Červenohorské sedlo - Apartmány
Termín:
19.6. – 26.6.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:109209282
5 285 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Červenohorské sedlo
Ubytování
Dvou- a třílůžkové apartmány s možností přistýlky. Dvoulůžkový apartmán - 2 samostatná lůžka + výsuvné lůžko, které se vysouvá z jednoho z pevných lůžek. Třílůžkový apartmán s přistýlkou - manželské dvoulůžko, 1x samostatné lůžko s výsuvným lůžkem=přistýlkou). Vybavení obou apartmánů - předsíň, koupelna se sprchou a WC, pouze jedna obytná místnost s kuchyňským koutem a lůžky na spaní, rádio, MC, CD, DVD, TV, elektrická varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednička, minibar.
Poloha
v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky na Červenohorském sedle, v nadmořské výšce 1 013 m.
Dětská cena
Děti 0 - 15 let na přistýlce nebo v dětské postýlce zdarma.
Středisko
Červenohorské sedlo
Vybavení
Čtyřpodlažní ubytovací rezidence s výtahem v blízkosti hotelu Červenohorské sedlo.
Stravování
Pobyt bez stravy. Možnost vlastního vaření v apartmánech.
Koupání
Krytý bazén v hotelu Červenohorské sedlo (za poplatek).
Informace
Parkování u objektu zdarma. Každý apartmán má vyhrazeno pouze jedno místo k parkování.Nástup na pobyt je od 14:00 do 18:00 hodin. Po příjezdu se vybírá vratná kauce 1000 Kč/apartmán. V objektu není recepce. Při odbavení na pobyt obdrží zákazníci telefon na správce domu, kterého je nutné po příjezdu kontaktovat.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s. .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK