Hotel Rankl, Česká republika, Šumava, Horská Kvilda, 13.1.2018, Snídaně
Hotel Rankl
Termín:
13.1. – 20.1.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 0 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:128384916
6 650 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), sprcha, WC, lednička, barevný televizor, Wifi připojení zdarma.
Poloha
na klidném místě střední části Šumavy, rekreačním středisku Horská Kvilda (1072 m n.m.)
Dětská cena
-
Středisko
Horská Kvilda
Lyžování
běžky – v okolí hotelu jsou upravené běžecké tratě.

Sjezd – nejbližší lyžařský vlek – cca 500 m – vhodný pro děti a nenáročné začínající lyžaře, další možnosti lyžování jsou na Kvildě – cca 3 km nebo v Lyžařském areálu Zadov – 8 km.
Vybavení
restaurace, sauna, masáže, salonek s připojením na internet, dětský koutek, možnost zapůjčení běžek vč. hůlek a bot, výtah není k dispozici.
Stravování
snídaně (bufetovým způsobem). V ceně vánočního a silvestrovského pobytu je zahrnut příplatek na slavnostní večeři.
Tipy pro správnou volbu
- u týdenních pobytů zdarma 1x sauna
Informace
pakování u hotelu zdarma
Upozornění
nástup na pobyt od 16.00 hod.
Dětská cena
- platí pro děti od 3 do 12 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma. Kromě silvestrovského pobytu mají děti do 12 let na druhé přistýlce ubytování včetně snídaně zdarma.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s. .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK