Kemp Dole, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Živogošče, 15.9.2018, Bez stravy
Kemp Dole
Termín:
15.9. – 22.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:136771476
1 093 Kč (-0 %)
100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Dole kemp mobil home
Kategorie hotelu: ***
Popis

Kemp Dole se nachází cca 5 km od městečka Živogošće, 25 km jižně od Makarské, v překrásném borovicovém háji u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. V kempu je recepce, restaurace, snack-bar, rychlé občerstvení, prodejna potravin a suvenýrů, tenisové kurty a možnost vodních sportů.Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 4-6 osob (max. 4 dospělé osoby a 2 děti do 12 let) typu Premium nebo Premium Mare. Rozdíl mezi nimi je pouze v umístění: MH typu Premium Mare se nacházejí v 1. řadě od moře, MH typu Premium ve 2. řadě.Vybavení: mobil home mají 3 ložnice – jednu s manželskou postelí, druhou se dvěma oddělenými lůžky a třetí s patrovým lůžkem (palandou), dále mají denní místnost, vybavenou kuchyň (plynový sporák, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem), sociální zařízení, televizi, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem a lehátky.

Vybavení
restaurace a lá carte, pláž nuda, obchod s potravinami, café bar, stánek s novinami, recepce centrální, stánek s občerstvením
Pokoje
MH 1/4+2 PREMIUM MARE (1. řada od moře) - terasa - vybavení: klimatizace, mikrovlnná trouba, TV , WI-FI , sociální zařízení, kuchyňské vybavení, zahradní nábytek, tři ložnice, MH 1/4+2 PREMIUM - terasa - vybavení: klimatizace, mikrovlnná trouba, TV , WI-FI , sociální zařízení, kuchyňské vybavení, zahradní nábytek, tři ložnice
Sport
tenisové dvorce, stolní tenis, půjčovna lodiček, petanque, půjčovna skútrů
Cena zahrnuje
7denní nájem celého mobile home s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
parkování pro 1 auto (další auto za poplatek 4 EUR/den)
Cena nezahrnuje
doprava
cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
povinný jednorázový přihlašovací poplatek – 1 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid - 25 EUR/mobil home - platí se na místě v recepci
vratná kauce - 100 EUR/mobil home - platí se na místě v recepci při příjezdu
domácí zvíře (na vyžádání) - 7 EUR/den - platí se na místě v recepci
Poznámka
Mobilní chata může být obsazena maximálně 4 dospělými osobami a 2 dětmi do 12 let !

AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech 19.5.-30.6. a 1.9.-29.9.2018 !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o. .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK