Kemp Perna, Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Orebič, 19.5.2018, Bez stravy
Kemp Perna
FM
Termín:
19.5. – 26.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:133493354
1 060 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Perna kemp mobil home (AKI)
Kategorie hotelu: ****
Popis

Kemp Perna se nachází cca 4 km od centra města Orebič. Kemp má rozlohu cca 6 ha, je obklopen středomořskou vegetací a nabízí výhled na ostrov Korčula. V areálu kempu je recepce, směnárna, restaurace, obchod, kavárna, dětské hřiště, parkoviště. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, hřiště pro plážový volejbal, hřiště pro míčové hry (fotbal, basketbal), půjčovna jízdních kol a na pláži nabídka místních vodních sportů. Jsou zde vynikající podmínky pro plachtění a windsurfing.Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 4-6 osob1/4+2 MH ANYA má 24 m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT TV, koupelnu, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto1/4+2 MH BIANCA má 32 m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT TV, 2 koupelny, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto1/4+2 MH PREMIUM ANYA má 24 m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT TV, koupelnu, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto, umístění v blízkosti moře1/4+2 MH PREMIUM BIANCA má 32 m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT TV, 2 koupelny, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto, umístění v blízkosti mořeMobilní chaty se nacházejí cca 30 - 200 m od pláže. Pláž je přírodní oblázková s pozvolným přístupem do moře, dlouhá cca 600 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

Poloha
do 200 m od moře
Vybavení
směnárna, restaurace a lá carte, dětské hřiště, market, café bar
Pokoje
MH 4+2 ANYA - terasa - vybavení: klimatizace, SAT/TV, sociální zařízení, dvě ložnice, kuchyňský kout vybavený, MH 4+2 BIANCA - terasa - vybavení: klimatizace, SAT/TV, sociální zařízení, dvě ložnice, kuchyňský kout vybavený, MH 4+2 PREMIUM ANYA - terasa - vybavení: klimatizace, SAT/TV, sociální zařízení, dvě ložnice, kuchyňský kout vybavený, MH 4+2 PREMIUM BIANCA - terasa - vybavení: klimatizace, SAT/TV, sociální zařízení, dvě ložnice, kuchyňský kout vybavený
Sport
stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol
Cena zahrnuje
7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
klimatizace
parkování pro 1 auto
Cena nezahrnuje
doprava
cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
registrační a pojišťovací poplatek - 4 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid - 30 EUR/mobilní chata - platí se na místě v recepci
vratná kauce - 100 EUR/mobilní chata - platí se na místě v recepci
domácí zvíře (na předchozí vyžádání) - 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
Poznámka
AKC - Uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=5 v termínech do 16.6. a od 8.9.2018 !!! Slevy se nesčítají.

AKC - Uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech 16.6.-30.6. a 25.8.-8.9.2018 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.2.2018 SLEVA 15% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.4.2018 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o. .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK