Kemp Uvala Borova, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Zaostrog, 19.5.2018, Bez stravy
Kemp Uvala Borova
Termín:
19.5. – 26.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:128901370
1 050 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Uvala Borova
Kategorie hotelu: ***
Popis

Mezi letovisky Zaostrog a Podaca se nachází menší, terasovitě členěný kemp Uvala Borova. Patří mezi nově zrekonstruované a nachází se v borovém háji v blízkosti oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Součástí kempu je sociální zařízení, recepce, obchod s potravinami, restaurace a prostor pro střídání turnusů.Celkem 17 chatek stojí na terasách ve stínu borovic ve vzdálenosti cca 50-100 m od pláže. Větší chatky jsou pro max. 6 osob (mají dvě oddělené ložnice s dvoulůžkem a patrovým lůžkem) a malé chatky pro max. 4 osoby (v jednom prostoru je dvoulůžko, jedno samostatné lůžko a jedno patrové lůžko). Každá chatka má vybavenou kuchyňku, ve které je dvouplotýnkový vařič a lednička a plné vybavení na vaření a stravování. Před chatkou je posezení – plastový stůl se židlemi.

Poloha
do 100 m od moře
Vybavení
WI-FI k dispozici dle popisu, restaurace a lá carte, obchod s potravinami, grill bar, sociální zařízení společné, parkování
Pokoje
CHATA 1/4 při obsazení 2 os. - terasa - vybavení: lednička, kuchyňské vybavení, voda není zavedena, společné sociální zařízení v kempu, CHATA 1/6 při obsazení 4 os. - terasa - vybavení: lednička, kuchyňské vybavení, voda není zavedena, společné sociální zařízení v kempu, CHATA 1/4 při obsazení 3-4 os. - terasa - vybavení: lednička, kuchyňské vybavení, voda není zavedena, společné sociální zařízení v kempu, CHATA 1/6 při obsazení 5-6 os. - terasa - vybavení: lednička, kuchyňské vybavení, voda není zavedena, společné sociální zařízení v kempu
Sport
vodní sporty, cyklistika, jízdy na banánu, trampolína, turistika
Cena zahrnuje
7denní nájem chaty s kompletním vybavením na osobu
veškerá spotřeba el. energie
lůžkoviny
závěrečný úklid
WI-FI v celém areálu
Cena nezahrnuje
doprava
cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
ručníky
parkovné - 90,-/noc/auto
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
domácí zvíře - za příplatek
Poznámka
Možnost příplatku polopenze - strava se podává v restauraci Galery (snídaně rozšířená servírovaná, večeře výběr ze dvou menu).

Polopenze dítě do 2 let - ZDARMA !!!

Chatka 1/4 - vhodné max. pro 2 dospělé osoby + 2 děti do 12 let.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.12.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.03.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 8 % !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o. .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK