No Name pensiony Mölltal, Rakousko, Korutany, Mölltal, 13.1.2018, Snídaně

No Name pensiony Mölltal

No Name pensiony Mölltal
Termín:
13.1. – 16.1.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:120659535
6 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Mölltal - 4denní balíček v pensionu se snídaní
Popis

Cenově výhodné balíčky pro lyžaře, zahrnující ubytování a 3-denní skipas SKI HIT - tento skipas je pro oblast Mölltaler Gletscher a je společný s Ankogelem a dalšími lyžařskými oblastmi Korutan a Východního Tyrolska. Zahrnuje 390 km sjezdovek, z toho je velký počet lehčích modrých a středně těžkých červených sjezdovek. Toto příjemné cenové zvýhodnění Vás přesvědčí o tom, že lyžování na ledovci není jen pro velké sportovce, ale i pro běžné lyžaře a rodiny s dětmi. Ubytování je zajištěno přímo ve středisku Flattach, které nabízí vše, co k zimní dovolené patří: restaurace, bary, supermarkety, sáňkařskou dráhu, prostor pro curling i kluziště.

Pro více informací o STŘEDISKU klikněte zde...


Popis

Jedná se o cenově výhodné no name ubytování ve středisku Flattach. Prodej privátního ubytování je pouze na vyžádání, na základě Vašeho požadavku na termín a počet osob Vám bude zpracována konkrétní nabídka ubytování včetně ceny. Ceny uvedené v tabulce níže jsou pouze ceny orientační. Konečná cena Vašeho ubytování může být tedy v některých případech i nižší, než je cena uvedená v tabulce, zejména při včasném objednání! Naopak při rezervaci na poslední chvíli mohou být levnější kapacity již vyprodány a ceny tudíž někdy i vyšší než tabulkové. Neváhejte nás proto kontaktovat, nabídku Vám zpracujeme do druhého pracovního dne.

Pokoje
penzion - vybavení: příslušenství
Cena zahrnuje
3x ubytování v pensionu se snídaní, 3 denní skipas SKI HIT, ložní prádlo
Cena nezahrnuje
dopravu (pouze vlastní), cestovní pojištění, pobytová taxa (2 €/os/noc)
Poznámka
jedná se o předběžné ceny, na základě provedené rezervace bude klientovi následující pracovní den nabídnuto konkrétní ubytování s cenovou nabídkou
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je QUICKTOUR s.r.o. .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK