Ski & Wellness Hotel Bauer, Česká republika, Beskydy, 13.2.2018, Snídaně
Ski & Wellness Hotel Bauer
Termín:
13.2. – 15.2.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:135335268
2 380 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Bauer
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
dvou-, tří a čtyřlůžkové pokoje v hlavní třípodlažní budově hotelu. Všechny pokoje mají nové moderní vybavení sportovního charakteru, WC, sprchový kout, LCD TV, fén, Wi-Fi.
Středisko
Bílá
Lyžování
Běžky - přímo od hotelu vedou 4 pravidelně udržované běžecké okruhy o délce 20, 33, 10 a 16 km a nadmořskou výšku lze překonat lanovkou nebo vlekem až na hřeben, odtud lze na okruhy rovněž najet.
Sjezd - Ski Bílá - v údolí řeky Bílá Ostravice v bezprostřední blízkosti silnice vedoucí směrem na hranici se Slovenskem na Bumbálce. Čtyřsedadlová lanovka a 4 vleky, koberec Sun Kid, sjezdovky různých délek a obtížností. Součástí areálu je Snowpark v jižní části areálu u hotelu Bauer. Večerní lyžování, nejdelší tratě v ČR.
Bruslení - přímo vedle spodní stanice lanovky se nachází osvětlené kluziště.
Vybavení
restaurace, Horská jizba - vybavena tradičním dřevěným nábytkem, Bufet/Pizzeria s nabídkou jídel rychlého občerstvení, hotelový bazén (9,5 x 4,5 m) s protiproudem, masážními tryskami, vodním hřibem, odpočinkovou zónou, terasou, teplota vody 31-32 stupňů. (saunový svět, římské lázně, bylinková sauna, masáže). Denně animační programy pro děti v nové dětské herně. Vedle hotelu se nachází i lyžařská škola SUNSKI.
Stravování
Snídaně – bufetovým způsobem. Fakultativně: doplatek na polopenzi (večeře) výběrem z dvouchodového menu.
Tipy pro správnou volbu
- zdarma vstup do bazénu
Informace
Parkování u hotelu zdarma.
Poplatek za psa - 200,- Kč/noc - úhrada na místě.
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Dětská cena
platí pro děti od 3 do 15 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s. .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK