Ženeva 2018

Přemýšlíte o zajímavém a originálním dárku k Vánocům – kupte zájezd na prestižní Autosalon v Ženevě. Vystavíme samozřejmě dárkový voucher dle vašeho přání. Cestovní kancelář AUTOTURIST, a. s. spolu s UAMK připravila pro své členy a příznivce zájezd leteckým speciálem na tento světový svátek motorismu.

Ženevský autosalon je jeden ze tří nej v Evropě. V roce 2018 se koná již 88. ročník, jedná se o světovou událost, nabízející poslední úspěchy světové techniky, designu a všeho, co s tím souvisí. Lesk a krása nových vozů a mladých modelek, to je jeho atmosféra. Zveme Vás na na exkurzi, kde uvidíte nejluxusnější auta světových značek a také poznáte novinky pro rok 2018

Kdy : 13. března 2018

Za kolik: pro členy UAMK 8690 (standardní cena 8990) - letenka, transfer na výstaviště, průvodce, vstupenka na veletrh

Proč letadlem:

Ušetříte čas – všichni dnes spěcháme a máme málo času – efektivně využijete jeden den a druhý den ráno už své poznatky a zkušenosti můžete předat kolegům na pracovišti i přátelům v klubu.

Cestujete pohodlně a rychle v komfortu moderních letadel – žádné únavné dlouhé cesty a bolavá záda - večer si odpočinete v pohodlí vlastního domova.

Ušetříte peníze – neplatíte několikadenní ubytování ani stravné jako při delších pobytech.

 

Informace a rezervace: info@autoturist.cz, 261 104 203, 724 750 006